Jedz kulturalnie: polecamy wyjątkową książkę „Chleb” Jeffreya Hamelmana


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bądź pierwszy)
Loading...
Udostępnij przepis: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

JEDZ  KULTURALNIE! Polecamy muzykę, filmy i książki o tematyce jedzenia.

Ta książka to prawdziwy niezbędnik dla tych wszystkich, którzy kochają i potrafią docenić dobre pieczywo. Nieważne, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z  pieczeniem chleba lub też macie w tej dziedzinie spektakularne sukcesy – ta lektura wprowadzi Was w tajniki piekarniczego fachu i usystematyzuje już zdobytą wiedzę, zainspiruje do rozwijania umiejętności.

Jeffrey Hamelman – ceniony na całym świecie autorytet piekarstwa z wielką pasja dzieli się swoją wiedzą na temat towaroznawstwa, technik wypieku i niezliczonych sposobów zaplatania ciasta.

W książce zajdziecie wyczerpujące opisy na temat prowadzenia zakwasu oraz  przepisy na pieczywo jakie tylko sobie wymarzycie: wszelkie chleby, bagietki, kołacze, chałki, brioszki czy niezwykle dekoracyjne pieczywo ozdobne.

Dzięki wskazówkom i liczym ilustracjom wyrabianie i formowanie pyszystych chałek, krągłych bułek i idealnych bochenków staje się o wiele prostsze. Z pewnością się Wam upiecze! Powodzenia!

Udostępnij przepis: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn


Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych tagów i atrybutów HTML :

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bądź pierwszy)
Loading...